Witajcie, trafiłem tu przypadkiem i stwierdzam, że dużo się dowiedziałem. Sama właśnie teraz urządzam mieszkanie i szukam inspiracji. Pozdrawiam forumowiczów.
Ciekawa dyskusja. Z mojego doświadczenia wybór kolorystyki to podstawa. Lepiej raz a dobrze.