Witam, przeglądałem forum i chcę powiedzieć, że temat jest świetnie opisany. Sam właśnie teraz urządzam mieszkanie i takie porady bardzo się przydają. Pozdrawiam forumowiczów.
Wartościowy wątek. Moim zdaniem dobór mebli to podstawa. Polecam się nie spieszyć.