Witajcie, przeglądałem forum i muszę przyznać, że dużo się dowiedziałem. Sama właśnie teraz zmieniam wystrój i każda wskazówka jest na wagę złota. Miłego dnia wszystkim.
Dobry temat. Moim zdaniem aranżacja wnętrza to podstawa. Polecam się nie spieszyć.