Dzień dobry, przeglądałem forum i muszę przyznać, że temat jest świetnie opisany. Sama od jakiegoś czasu remontuję dom i szukam inspiracji. Dzięki i pozdrawiam.
Wartościowy wątek. Z mojego doświadczenia wybór kolorystyki to podstawa. Lepiej raz a dobrze.