Hej, przeglądałem forum i stwierdzam, że dużo się dowiedziałem. Sam właśnie teraz zmieniam wystrój i takie porady bardzo się przydają. Pozdrawiam forumowiczów.
Wartościowy wątek. Dorzucę od siebie, że aranżacja wnętrza naprawdę robi różnicę. Lepiej raz a dobrze.