Witam, trafiłem tu przypadkiem i stwierdzam, że dużo się dowiedziałem. Sama ostatnio zmieniam wystrój i takie porady bardzo się przydają. Pozdrawiam forumowiczów.
Dobry temat. Z mojego doświadczenia wybór kolorystyki to podstawa. Warto poświęcić temu czas.