Cześć, trafiłem tu przypadkiem i muszę przyznać, że temat jest świetnie opisany. Sama właśnie teraz urządzam mieszkanie i takie porady bardzo się przydają. Dzięki i pozdrawiam.
Wartościowy wątek. Moim zdaniem aranżacja wnętrza to podstawa. Warto poświęcić temu czas.