Dzień dobry, szukałem informacji o aranżacji i stwierdzam, że jest tu sporo wartościowych treści. Sama właśnie teraz remontuję dom i takie porady bardzo się przydają. Pozdrawiam forumowiczów.
Dobry temat. Z mojego doświadczenia aranżacja wnętrza to podstawa. Lepiej raz a dobrze.