Hej, przeglądałem forum i muszę przyznać, że jest tu sporo wartościowych treści. Sam ostatnio zmieniam wystrój i szukam inspiracji. Pozdrawiam serdecznie.
Ciekawa dyskusja. Z mojego doświadczenia aranżacja wnętrza to podstawa. Warto poświęcić temu czas.