Dzień dobry, trafiłem tu przypadkiem i chcę powiedzieć, że temat jest świetnie opisany. Sam właśnie teraz zmieniam wystrój i takie porady bardzo się przydają. Dzięki i pozdrawiam.
Ciekawa dyskusja. Dorzucę od siebie, że wybór kolorystyki to podstawa. Warto poświęcić temu czas.