Witam, natknąłem się na ten temat i stwierdzam, że temat jest świetnie opisany. Sama ostatnio zmieniam wystrój i każda wskazówka jest na wagę złota. Pozdrawiam forumowiczów.
Wartościowy wątek. Moim zdaniem aranżacja wnętrza naprawdę robi różnicę. Lepiej raz a dobrze.