Cześć, przeglądałem forum i chcę powiedzieć, że dużo się dowiedziałem. Sama od jakiegoś czasu urządzam mieszkanie i każda wskazówka jest na wagę złota. Dzięki i pozdrawiam.
Ciekawa dyskusja. Dorzucę od siebie, że dobór mebli to podstawa. Polecam się nie spieszyć.