Dzień dobry, trafiłem tu przypadkiem i chcę powiedzieć, że dużo się dowiedziałem. Sama właśnie teraz zmieniam wystrój i takie porady bardzo się przydają. Pozdrawiam forumowiczów.
Ciekawa dyskusja. Dorzucę od siebie, że aranżacja wnętrza ma ogromne znaczenie. Lepiej raz a dobrze.