Dzień dobry, natknąłem się na ten temat i chcę powiedzieć, że dużo się dowiedziałem. Sam od jakiegoś czasu zmieniam wystrój i każda wskazówka jest na wagę złota. Miłego dnia wszystkim.
Dobry temat. Moim zdaniem dobór mebli to podstawa. Warto poświęcić temu czas.