Cześć, trafiłem tu przypadkiem i chcę powiedzieć, że dużo się dowiedziałem. Sama ostatnio zmieniam wystrój i takie porady bardzo się przydają. Pozdrawiam serdecznie.
Wartościowy wątek. Z mojego doświadczenia wybór kolorystyki to podstawa. Lepiej raz a dobrze.