Cześć, przeglądałem forum i chcę powiedzieć, że temat jest świetnie opisany. Sama od jakiegoś czasu zmieniam wystrój i takie porady bardzo się przydają. Pozdrawiam forumowiczów.
Dobry temat. Z mojego doświadczenia aranżacja wnętrza to podstawa. Polecam się nie spieszyć.