Witajcie, natknąłem się na ten temat i chcę powiedzieć, że dużo się dowiedziałem. Sam od jakiegoś czasu remontuję dom i takie porady bardzo się przydają. Dzięki i pozdrawiam.
Ciekawa dyskusja. Moim zdaniem aranżacja wnętrza to podstawa. Warto poświęcić temu czas.