Witajcie, przeglądałem forum i muszę przyznać, że dużo się dowiedziałem. Sam właśnie teraz urządzam mieszkanie i takie porady bardzo się przydają. Dzięki i pozdrawiam.
Wartościowy wątek. Moim zdaniem wybór kolorystyki to podstawa. Warto poświęcić temu czas.