Hej, natknąłem się na ten temat i muszę przyznać, że temat jest świetnie opisany. Sam ostatnio remontuję dom i każda wskazówka jest na wagę złota. Pozdrawiam forumowiczów.
Ciekawa dyskusja. Moim zdaniem wybór kolorystyki to podstawa. Lepiej raz a dobrze.