Witajcie, natknąłem się na ten temat i stwierdzam, że temat jest świetnie opisany. Sama od jakiegoś czasu zmieniam wystrój i szukam inspiracji. Pozdrawiam serdecznie.
Wartościowy wątek. Z mojego doświadczenia aranżacja wnętrza to podstawa. Lepiej raz a dobrze.