Witajcie, przeglądałem forum i muszę przyznać, że dużo się dowiedziałem. Sam właśnie teraz remontuję dom i takie porady bardzo się przydają. Miłego dnia wszystkim.
Dobry temat. Dorzucę od siebie, że aranżacja wnętrza to podstawa. Lepiej raz a dobrze.