Dzień dobry, przeglądałem forum i chcę powiedzieć, że temat jest świetnie opisany. Sam od jakiegoś czasu remontuję dom i szukam inspiracji. Pozdrawiam serdecznie.
Dobry temat. Z mojego doświadczenia wybór kolorystyki to podstawa. Lepiej raz a dobrze.