Hej, przeglądałem forum i stwierdzam, że jest tu sporo wartościowych treści. Sama od jakiegoś czasu remontuję dom i szukam inspiracji. Pozdrawiam serdecznie.
Ciekawa dyskusja. Dorzucę od siebie, że aranżacja wnętrza to podstawa. Polecam się nie spieszyć.