Dzień dobry, przeglądałem forum i muszę przyznać, że dużo się dowiedziałem. Sam ostatnio zmieniam wystrój i takie porady bardzo się przydają. Pozdrawiam forumowiczów.
Wartościowy wątek. Z mojego doświadczenia dobór mebli to podstawa. Lepiej raz a dobrze.