Witam, przeglądałem forum i chcę powiedzieć, że jest tu sporo wartościowych treści. Sama ostatnio remontuję dom i każda wskazówka jest na wagę złota. Pozdrawiam serdecznie.
Ciekawa dyskusja. Dorzucę od siebie, że aranżacja wnętrza to podstawa. Lepiej raz a dobrze.