Dzień dobry, przeglądałem forum i chcę powiedzieć, że jest tu sporo wartościowych treści. Sama właśnie teraz urządzam mieszkanie i szukam inspiracji. Pozdrawiam serdecznie.
Ciekawa dyskusja. Dorzucę od siebie, że dobór mebli to podstawa. Polecam się nie spieszyć.