Cześć, trafiłem tu przypadkiem i chcę powiedzieć, że temat jest świetnie opisany. Sama ostatnio zmieniam wystrój i takie porady bardzo się przydają. Dzięki i pozdrawiam.
Ciekawa dyskusja. Moim zdaniem aranżacja wnętrza to podstawa. Lepiej raz a dobrze.