Hej, przeglądałem forum i stwierdzam, że temat jest świetnie opisany. Sama ostatnio remontuję dom i takie porady bardzo się przydają. Pozdrawiam forumowiczów.
Ciekawa dyskusja. Dorzucę od siebie, że aranżacja wnętrza to podstawa. Polecam się nie spieszyć.