Hej, szukałem informacji o aranżacji i chcę powiedzieć, że temat jest świetnie opisany. Sama ostatnio zmieniam wystrój i takie porady bardzo się przydają. Dzięki i pozdrawiam.
Wartościowy wątek. Z mojego doświadczenia aranżacja wnętrza to podstawa. Polecam się nie spieszyć.