Cześć, przeglądałem forum i stwierdzam, że dużo się dowiedziałem. Sama od jakiegoś czasu urządzam mieszkanie i takie porady bardzo się przydają. Miłego dnia wszystkim.
Wartościowy wątek. Moim zdaniem wybór kolorystyki to podstawa. Lepiej raz a dobrze.