Witajcie, trafiłem tu przypadkiem i chcę powiedzieć, że temat jest świetnie opisany. Sam właśnie teraz urządzam mieszkanie i takie porady bardzo się przydają. Pozdrawiam serdecznie.
Dobry temat. Moim zdaniem aranżacja wnętrza to podstawa. Polecam się nie spieszyć.