Dzień dobry, natknąłem się na ten temat i stwierdzam, że dużo się dowiedziałem. Sama właśnie teraz remontuję dom i każda wskazówka jest na wagę złota. Dzięki i pozdrawiam.
Dobry temat. Dorzucę od siebie, że aranżacja wnętrza to podstawa. Lepiej raz a dobrze.