Dzień dobry, trafiłem tu przypadkiem i chcę powiedzieć, że dużo się dowiedziałem. Sam właśnie teraz remontuję dom i szukam inspiracji. Dzięki i pozdrawiam.
Wartościowy wątek. Dorzucę od siebie, że aranżacja wnętrza to podstawa. Polecam się nie spieszyć.